









2 340 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 1250 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | 1 основне, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Напівкругла |