









2 130 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, 3 основних, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Брелок, Стеклярус, Вишивка, Стрази, Машинна вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |