









2 110 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 900 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Значки, Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 80 мм |