









2 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Довжина ручок | 1000 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Відділення під клапаном, Відділення для дрібних грошей, Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Брелок, Значки, Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 70 мм |