









2 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Перегородка на кнопці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Брелок, Значки, Бісер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |