









2 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина плечового ременя | 280 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Візерунки і принти | Написи |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Теракотовий |
| Ширина | 120 мм |