









2 085 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення під клапаном, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка, Машинна вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |