







2 315 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 260 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Глибина основного відділення | 110 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Сумка |
| Ширина основного відділення | 340 мм |