









1 690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Шипи |
| Стан | Новий |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основне, Перегородка на змійці |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |