









2 160 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка, Машинна вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |