









2 080 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 54 см |