









1 630 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Ментоловий |