









2 110 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Довжина ручок | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Відділення під клапаном |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Написи |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 240 мм |