




2 155 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення під клапаном |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |