







2 155 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка-слінг |