



2 150 ₴
Показати оптові ціни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 58 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Тринитка |
| Склад | трехнитка на флісі( щільна і гарної якості) |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 48 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Тип застежки | Блискавка |