




1 095 ₴
Показати оптові ціниНаявність розміру уточнюйте перед оформленням замовлення!!
Зроблено в Україні! Дуже крута кофточка! У такий ви матимете надзвичайно стильний вигляд на будь-якому святі! Будь завжди стильною та модною! #456 Розміри 46-50,52-56,58-60 тканина Ангора королівська + Гепюр турецький! Фото реал 46-50 О/г 104,о/б 114, довжина виробу 71,рукав 72 см 52-56 О/г 120, об/б 126, довжина виробу 72, рукав 73 см 58-60 О/г 136, об. 140, довжина виробу 74, рукав 75 см (місе)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Вид виробу | Кофта |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Ангора |
| Склад | Ангора королівська + Гепюр турецький |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Фасони | Подовжена |
| Сілует | Прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Всесезонний |