
2 550 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Махра |
| Довжина халата | Довгий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Без застібки, На запах |
| Наявність капюшона | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 115 см |
| Колір | Мокко |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |