



1 795 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 52-56 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Вид виробу | Кофта |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Ангора |
| Склад | Ангора королівська + Мереживо кружечки з гарним блиском |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Фасони | Подовжена |
| Сілует | Прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Всесезонний |