






980 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Клубне плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/58 |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Фасон сукні | Прилеглого силуету |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Ангора |
| Фасон вирізу горловини | З запахом |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | Ангора рубчик |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |