

1 790 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Обхват грудей | 132 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 6XL-7XL |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | стрейч-котон |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Стан | Новий |