

2 350 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | водовідштовхувальна плащівка |
| Вид утеплювача | Тінсулейт |
| Колір | Сірий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Стан | Новий |