








890 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Креп |
| Склад | креп шовк |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Стан | Новий |