



590 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Колір | Ментоловий |
| Тип тканини | Костюмний креп |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Склад | креп-костюмка люкс якості |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |