


1 890 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Міжнародний розмір | 6XL-7XL |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шовк |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | шовк турецький із трикотажною ниткою |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |