



2 075 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 142 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Майка |
| Низ | Спідниця |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Колір | Електрик |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Шовк |
| Склад | шелк армани |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | спідниця, майка |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |