


1 890 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 138 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна варенка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Футболка, Штани |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |