





1 790 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Вид спідниці | Спідниця-шорти |
| Силует | Трапецієподібний |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Креп |
| Склад | Тканина-спідниця — американський креп щільний, шорти — котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 47 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL/4XL |
| Застібка | Блискавка |