


1 890 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | Тканина — стрейч кулер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Оздоблення та прикраси | Вставки |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Футболка, Штаны |
| Міжнародний розмір | 6XL-7XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |