









1 490 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхоплення стегон | 124 см |
| Обхват груди | 124 см |
| Хват талії | 120 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |