



1 690 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Стиль | Casual |
| Колір | Теракотовий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Креп |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | структурний креп-жатка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |