








1 550 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Блакитний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | джинс-котон "принт" Футболка: штапель |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Сорочка, Футболка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |