
2 050 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Піджак |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Колір | Мокко |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Склад | костюм: двонитка гарної якості, майка: 100% бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 49 см |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | майка, Штани, Піджак |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |