









1 835 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/52 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Міжнародний розмір | Oversize XL-3XL |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | Екошкіра на замші |
| Колір | Пудровий |
| Матеріал підкладки | Трикотаж |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Стан | Новий |