



1 880 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Піджак |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Зелений |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Костюмка |
| Склад | костюмна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Піджак, Штаны |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |