



1 150 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват грудей | 106 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Замша |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | замш-діагональ |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Простежка |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |