







995 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Фасони | З воланами, рюшами |
| Вид виробу | Блузка-комбідрес |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Креп-дайвінг |
| Силует | Прилеглий |
| Фасон вирізу горловини | Фігурний |
| Фасон рукава | З воланом |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Сітка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Стан | Новий |