
3 450 ₴
Показати оптові ціни
Перед оформленням замовлення уточнюйте наявність розміру)!!! Модель-309 Зима Утеплювач-біопух 200 мм. Довжина 100-105 см. Тканина-WELLENSTEYN з мембранним покриттям від снігу та вітру| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Зима |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Колір | Коричневий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Стан | Новий |