








1 780 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Вид виробу | Кофта |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Ангора |
| Склад | Ангора двостороння дабл + мереживо |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |