



1 650 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват стегон | 122 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Кашемір |
| Склад | Кашемір |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Стан | Новий |