


1 550 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Тип товару | Шорти |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | Стрейч-котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 57 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |