




1 790 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 115 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Мокко |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | Віскоза |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 29 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Футболка, Штаны |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |