


1 550 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | Льон стрейч |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Повсякденний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Стан | Новий |