






490 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Лавандовий |
| Тип тканини | Костюмний креп |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват стегон | 128 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | креп-костюмка люкс якості |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |