



2 140 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Вид утеплювача | Слімтекс |
| Вид куртки | Довга |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Капюшон | Вшитий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 104 см |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Обхват стегон | 104 см |