



1 790 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Чорний |
| Верх | Туніка |
| Стан | Новий |
| Склад | комбінування італійського трикотажу і замшу |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 130 см |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Костюм складається з | Штаны, туніка |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 112 см |