


1 920 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/56 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 170 см |
| Вид виробу | Парео |
| Тип тканини | Шифон |
| Склад | шифон |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина | 96 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize 2XL-5XL |