


2 890 ₴
Показати оптові ціни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | Монклерова плащевка |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 113 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L-XL |