


1 270 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 150 см |
| Обхват грудей | 144 см |
| Обхват талії | 150 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Колір | Коричневий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Велюр |
| Склад | турецький трикотаж Алекс М'який, щільний, не кошлатиться |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | 6XL-7XL |
| Стать | Жіночий |