









5 580 ₴
2 990 ₴
Підбираєте зручний рюкзак на кожен день? Цей універсальний чоловічий рюкзак підійде для офісу, повсякденного використання та подорожей.
https://www.youtube.com/watch?v=ooUa755EgiE
Особливості та переваги:
Характеристики
Структура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 31 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Верхній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 41 см |